W naszej szkole wyzwalamy kreatywność uczniów przy każdej okazji. Uczniowie p. Izabeli Michałowskiej poznają lektury szkolne w nieszablonowy sposób. Książka jest inspiracją do kreatywności uczniów, którzy tworzą własne projekty związane z omawianą lekturą, np.: układają wykreślanki, łamigłówki, krzyżówki i puzzle, a wszystko po to, by lepiej zapamiętać treść i zachęcić koleżanki i kolegów do czytania oraz sprawdzania swojej znajomości książki. Pojawiają się bohaterowie, ciekawe wątki, plany wydarzeń, kolorowa szata graficzna – pomysłowość uczniów nie ma granic.

Zdobywanie wiedzy w ten sposób jest połączeniem zabawy z rzetelną nauką. Wystawa prac uczniów znajduje się na gazetce ściennej przed biblioteką. Zachęcamy Was do czerpania z pomysłowości kolegów z klas 4 i 6...>>>czytaj w pliku: Kreatywnie o lekturach>>>