Porozumienie Rowerowe zaprasza na bezpieczne wakacje na rowerze – cykl rodzinnych warsztatów bezpiecznej jazdy rowerem.
Warsztaty mają charakter „rodzinny” i adresowane są do młodzieży szkolnej w wieku 10-18 lat i ich opiekunów.
Program trzygodzinnych warsztatów oparty jest na wieloletnim doświadczeniu trenerów.
Dla wszystkich uczestników zajęć mamy drobne nagrody rzeczowe oraz możliwość serwisowania rowerów.

Terminy:
27 czerwca – sobota
4 lipca – sobota
8 sierpnia - sobota
Miejsce zbiórki:
Most Kultury, ul. Zamojska – godz. 17.00
Obowiązują zapisy: od 22 czerwca 2020 r. telefonicznie pod numerem 888844666 / przez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil: www.facebook.com/lublinrowerem Wydarzenie: www.facebook.com/events/572847620099432/

Letnie Przejażdżki Rowerowe - niedziela godz. 10:00
W niedzielę zapraszamy Was na kolejną Letnią Przejażdżkę Rowerową, czyli wycieczkę rowerową po malowniczych okolicach na północ od Lublina.
Po drodze odwiedzimy dawne składy amunicji, stare pałace, opuszczoną suszarnię chmielu oraz malownicze lasy.
Trasa liczy około 57 km i wiedzie drogami o różnej nawierzchni. Tempo rekreacyjne. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w przejażdżce z opiekunem.
Należy wziąć ze sobą prowiant i coś do picia, nakrycie głowy oraz sprawny rower, podstawowe narzędzia, zapasową dętkę lub łatki.
Startujemy z Mostu Kultury na Zamojskiej o godzinie 10:00, w niedzielę 28 czerwca.
Zapraszamy!
Link do przebiegu trasy: https://www.traseo.pl/trasa/pr2
Wydarzenie: www.facebook.com/events/3238076529592153/
Organizatorem przejażdżki jest Porozumienie Rowerowe.
Wydarzenie realizowane w ramach programu "Lato w mieście"
www.lato.lublin.eu

Więcej informacji w załącznikach:

załącznik 1 porozumienie_rowerowe_-_bezpieczne_wakacje_na_rowerze.pdf

załącznik 2 porozumienie_rowerowe_-_letnie_przejazdzki (1).pdf