Tegoroczne jasełka w wykonaniu klas II b i III b były wyjątkowe. I nie tylko dlatego, że scena była po obu stronach sali gimnastycznej, a publiczność zajmowała sektory wyznaczone przez ławeczki gimnastyczne.. Boże Narodzenie to święta rodzinne pełne miłości, radości, pojednania, wzajemnej życzliwości. Takie również były tegoroczne Jasełka.

Uczniowie z przejęciem mówili o tym, co tak naprawdę jest ważne, pięknie śpiewali kolędy i w pełni udało im się zaangażować publiczność, wśród której byli goście z Przedszkola nr 52.  Po tak udanym przedstawieniu dzieci wraz z nauczycielami postanowiły podzielić się swoją radością z Pensjonariuszami DPS Kalina, gdzie w dn. 09.01.2020 pokazały Jasełka i wręczyły Seniorom w prezencie własnoręcznie wykonane zakładki. Dziękujemy serdecznie mamie Michała Juszczyńskiego za szczególny wkład w przygotowania.